PRweb

AktualityCZ


Jak zviditelnit svoji firmu či své podnikání? Využijte služeb Press Media a nechte si napsat profi PR článek nebo 
tiskovou zprávu za výhodnou cenu. Získáte tím skvělou příležitost své podnikání rozšířit, navíc vám to ani nezruinuje peněženku a k tomu objevíte nové možnosti, o kterých se vám nikdy ani nesnilo.

cropped-press-news-logo-webu.png

PRofi články

 

Výhoda PRofi článků a tiskových zpráv je jejich profesionální kvalita za rozumnou cenu. Ač je zpravidla PR článek jednou z nejlevnějších forem reklamy – nezaplatíte za ně tolik, jako za reklamní články nebo snad tiskové konference – některé společnosti si i za tuctovou zprávu účtují nekřesťanské peníze. To vám u nás rozhodně nehrozí – za kvalitu našich tiskových zpráv plně ručíme a sami brzy poznáte, jak výhodné je pro vaše zvýraznění využít našich služeb.

Tiskové Zprávy Press News Media

 

V Press News Media pracují pouze ostřílení experti, kteří za svou kariéru sepsali tisíce PRofi článků a tiskových zpráv, mají velké zkušenosti s jinými formami online reklamy. Proto si můžete být jisti, že naše tiskové zprávy zaujmou nejenom vaši cílovou skupinu, ale dokonce i mnoho dalších. Dokážeme naplno využít všech výhod tiskových zpráv – všechen text je důkladně zkontrolován a dokážeme využít i těch nejjemnějších detailů, díky kterým vypíchneme to nejdůležitější.

PRweb

Bát se nemusíte ani o grafickou úpravu tiskové zprávy. I po této stránce zajistíme, že naše tisková zpráva neskončí v koši, ale naopak na podstatných místech. S jejich tvorbou máme mnohaleté zkušenosti a za tu dobu jsme posbírali nespočet kladných referencí i ohlasů v médiích. Svěřte nám svou důvěru a uvidíte, že se vám investice brzy vrátí.

info@press-news.cz

9 Thoughts to “PRweb

  1. administrator

    Stáhnout Žena levné fotky z nejlepší agentury stock fotografií rozumné ceny miliony prémiových, vysoce kvalitních, royalty-free stock fotografií, snímků a obrázků.

  2. administrator

    Malá žena z nás činí rytíře, což je pocit sice původu feudálního, ale únosný i pro muže pokrokové. – Miroslav Horníček

  3. administrator

    Měsíční balení živin pečlivě vybraných nutričním expertem tak, aby pokryly péči o Vaši krásu zevnitř, jelikož náš vnější vzhled je výsledkem i vnitřního zdraví. 30-ti denní program, který přináší tělu látky vhodné pro cílené doplnění jeho…